
Dostępność:
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: L563178
| Stan | Używany |
| Marka | Fujitsu |
| Model | LifeBook E5410 |
| Klasa produktu | A |
| System operacyjny | Windows 10 PRO |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Model procesora | Intel Core i5-10210U |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | |
| Taktowanie bazowe procesora | |
| Pamięć podręczna procesora | |
| Taktowanie maksymalne procesora | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 620 |
| Przekątna ekranu | 14 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Złącza | HDMI, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 2, RJ-45, D-Sub (VGA), minijack 3,5 mm (audio) |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Typ napędu | brak |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 33.36 cm |
| Wysokość produktu | 2.39 cm |
|
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję. Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję. Pozostałe produkty z kategorii
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Nie pokazuj więcej tego komunikatu |